Krundid ja majad Kuusalu vallas

MÜÜA HEA ASUKOHAGA ELAMUKRUNDID KUUSALU VALLAS

Hea võimalus soetada endale maa tulevase kodu rajamiseks väljaspool linnakära.

Pakkuda on looduslikult kaunis kohas päikesele avatud privaatsed elamumaakrundid Kuusalu vallas, Harjumaal. Müügis on elamukrundid pindaladega 2888 - 4937 m². Krundid on suured, et säilitada privaatsus ja avatus vaadetele.

Kuusalu vald asub Tallinnast 37 km kaugusel. Ühendus Tallinnaga kulgeb mööda kaherealist kiirteed (Tallinn-Peterburi mnt). Autosõit Tallinna kesklinnast kestab ca 25 min. Samuti on Kuusalu ja Tallinna vahel väga hea ühistranspordi ja marsruuttakso liiklus. Ideaalne inimesele, kes ei taha Tallinnast väga kaugele, kuid armastab loodust, rahu ja vaikust.

Looduslikult on Kuusalu väga kena mereäärne piirkond oma Andineeme, Salmistu ja Valkla rannaga. Teie tulevasele kodule lisavad väärtust mitmed matka ja suusarajad ümbruskonna metsades, arvukad telkimis- ja lõkkeplatsid. Läheduses asuvad forellipüügikohad ja turismiasutused.

Kuusalu alevikus on kõik eluks vajalikud mugavused: poed, bensiinijaamad, polikliinik, politseijaoskond, lasteaed, raamatukogu, postkontor, kultuurimaja, keskkool koos tenniseväljaku ja ujulaga.