Sissesõiduteede rajamine:

Vaata ehitatud teede galeriid

Pakume erinevaid teekatteid eramaja sõiduteede, platside, parklate, kõnniteede kui ka kergliiklusega ühiskondlike teede ideest kuni teostuseni. Teekatte ehitamise maksumus sõltub tööde mahust ja tingimustest. Enne lepingu sõlmimist tutvume objektiga ja teeme Teile tasuta hinnapakkumise.

Pakume erinevaid teekatteid:
Paekillustik teekatted - on pakkuda mitmes fraktsioonis ning leiab üldjuhul kasutust aluskattena, kuid on soovitud ka teekatteks. Paekillustik määrib ning puhtajalaga tuppa või autosse kahjuks ei pääse.
Freesasfalt teekatted - sobiksid taluhoovide- ja eramaja sissesõiduteekatteks, platsidele, parklatele, kõnniteedele ja tolmuste teede katteks. Freesasfalt kate on soodne ei tolma ega määri.  
Graniitkillustik teekatted - sobiksid sõelmetega. Sõelmetega graniitkillustik teekate on tugevam kui lihtsalt graniitkillustik teekate. Hooldusintervall peaks olema tihedam, kui teistel teekatetel. Hooldada saab lehepuhuriga kui ka leheriisumiseks mõeldud pehme rehaga. Teekate sobiks nii parkidesse kui ka eksklusiivsematesse hoovidesse või aedadesse.
Tänavasillutiskivist teekatted - on pakkuda erineva kuju ja mõõduga tänavakivi, mida võib kasutada nii eramaja sõiduteede rajamiseks, kui ka kergliiklusega ühiskondlikel teedel. 
Teede pindamine - teekatte katmine pigiga ja killustikuga, et tagada katte ilmastikukindlust, tõsta haardetegurit ja uuendada kulumiskihti.

Teekatted:

  • Tänavasillutiskivid (vabas valikus)
  • Pinnasetäidis (killustik või kruus)

  • Paekillustik 

  • Freesasfalt (vähese-ja suure pigi sisaldusega)

  • Graniitkillustik

  • Graniitkillustik sõelmetega

  • Teede pindamine (pigi ja killustikuga)

Helista 566 35 853 või KÜSI PAKKUMIST SIIT!

Pildimaterjal tehtud töödest:

  Enne        
                  Enne                                          Pärast                              Sissesõidutee                        Sissesõidutee                  

          
                     Enne                                      Pärast                                      Enne                                          Pärast

          
                     Enne                                      Pärast                                  Parkla                                    Sissesõidutee

       
                     Enne                                       Pärast                              Sissesõidutee